Школа маленьких леді та джентльменів – у Новій Каховці.

Хороші манери – давно вже не розкіш, а скоріше необхідність. Знання етикету залишається з людиною на усе життя. У час всеохоплюючої інформатизації найбільш незахищеними від негативної інформації є діти.

І мрія багатьох батьків – виховати чемних і розумних діточок. Аби прищепити маленьким бешкетникам необхідні у житті цінності, в Новій Каховці вирішили відкрити Школу етикету.

Провідником у світ гарних манер стане викладач за фахом Наталя Нартя. Вона вирішила відкрити таку школу адже вважає, що у наш час виховання культурного і освіченого покоління є однією з основних та актуальних задач.

Перша в місті школа для справжніх леді та джентльменів гостинно відчинила свої двері 19 квітня у приміщенні колишнього заводу «Сокіл». На урочисте відкриття завітали зацікавлені ідеєю батьки. Відкрити школу жінці допомогли шановні люди нашого міста, які також стали поважними гостями: заступник міського голови Володимир Сироватка, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Директор школи подякувала їм за цінні батьківські поради та представила курс запланованої програми, яка буде мати назву початкової.

«Вона буде складатися з двомісячного курсу. Сюди увійдуть теоретичні та практичні заняття для дітей різних вікових категорій», – розповідає директорка. Першою зупинкою на шляху гарних манер стане історія виникнення етикету та знайомство з ним. Також серед тем: секрети етикету дружби, образ юних леді та джентльменів, столовий етикет: сервіровка столу, правила поведінки за столом, правила використання столових приборів, гостьовий етикет, етикет дарування та приймання подарунків, етикет на дитячому майданчику, етикет у школі, правила поведінки у театрі, кругу сім’ї та вдома.

На дітей очікують різноманітні майстер-класів та тренінгів, присвячених мистецтву етикета. На майстер-класах «Арт де віва» юні леді та джентльмени оволодіють мистецтвом дефіле, отримають навички елегантних та граціозних рухів, навчяться завжди тримати гарну поставу. На курсі з ораторської майстерності учні оволодіють мистецтвом красномовства, зможуть грамотно та зрозуміло формулювати свої думки та з легкістю підтримувати бесіду, а також отримають корисні навички імпровізації. На курсі «Книжкова шафа» пані Наталя мріє надихнути маленьких вихованців на любов до читання і класичної літератури. Більшість комплексів занять викладатимуть в ігровій формі.

Аби зацікавити присутніх директор запропонувала квест по столовому етикету для юних леді і джентльменів. Свою майстерність в ораторському мистецтві продемонструвала Марія Кривіцька – переможниця міських та обласних конкурсів з художнього читання, а також учні 4-Б класу ЗОШ № 8 представивши на загал казку за новим ладом «Аліса в країні Етикетії».

Свою роботу Школа етикету розпочала у травні. Зацікавленим звертатися можна за адресою: пр. Перемоги 7-а (будівля колишнього заводу «Сокіл»), 5 поверх, каб. 503. Тел.: 0959036058, Нартя Наталія Юріївна.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.