СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ЮНИХ ТАЛАНТІВ.

10 травня 2019 року на базі комунального закладу «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся сольний концерт учениць викладача вищої категорії  Лариси Буліченко – Анастасії Юрченко (фортепіано) та Карини Потапкіної (вокал).   

Концертно-виконавська діяльність – важлива частина творчої роботи. Вона є логічним завершенням всіх репетиційних і педагогічних процесів. Публічний виступ викликає у виконавця особливий психологічний стан, що визначається емоційною піднесеністю, схвильованістю. Сценічний виступ – це радість від спілкування з публікою, творче натхнення і професійний ріст.

Незважаючи на свій юний вік, дівчата багато чого досягли. Вони беруть активну участь в концертно-просвітницькій діяльності школи та міста. За останні роки неодноразово ставали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і фестивалів. Найважливішими якостями характеру, які дівчата проявили за час навчання в школі мистецтв, стали: завзятість і старанність, працьовитість і відповідальність, творче мислення і артистизм.

На концерт завітали міський голова Володимир Коваленко та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Володимир Іванович привітав дівчат, подякував їм за активну працю, вручив подарунки та пригостив учасників концерту солодощами. Адміністрація школи мистецтв висловлює щиру подяку благодійному фонду «Н. Каховка» за надані солодощі та подарунки нашим вихованцям!

Ось така вона, сучасна молодь, яка не стоїть на місці, а постійно рухається вперед, відкриваючи себе. Побажаємо ж Анастасії та Карині успіхів! Яскравого майбутнього! Набуття нових знань і навичок і, звичайно, відкриття прекрасних творчих горизонтів.

Заступник директора з виховної роботи О.І.Гребенюк

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.