У СВІТІ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ!..

10 травня, напередодні Дня Матері, який в Україні щорічно відзначається у другу неділю травня, до центральної міської бібліотеки на воркшоп «Зроби свято своїми руками» завітали учні 4-Б класу ЗОШ №4.

 

Слово «мама» для кожного українця уособлює три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну. Українська мати здавна символізує Берегиню роду, культурних цінностей, традицій та звичаїв, хранительку родинного тепла і затишку, краси і гармонії. Недаремно образ Матері оспіваний у фольклорі, художній літературі, мистецтві…

Бібліотекар Світлана Сембратович розповіла дітям історію свята. Шкільний бібліотекар Наталія Верішко нагадала, що в Україні це свято вперше почали відзначати у Львові 1930 року.

В очікуванні свята у багатьох виникає питання, а що ж подарувати близькій людині? Хтось дарує квіти, цукерки, іграшки… Ось і вирішили діти разом з бібліотекарем подарувати своїм матусям до Дня Матері, окрім своєї любові та поваги, ще й власноруч зроблені листівки у вигляді філіжанки, яку прикрасили червоним сердечком, квітами, яскравою стрічкою та щирими побажаннями.

Щоб налаштуватись на роботу та отримати від неї позитивні емоції, бібліотекарі впродовж заходу декламували вірші про маму, пропонували відгадати загадки.

Загалом захід пройшов плідно: учні виготовили прекрасні листівки, які подарували своїм матусям 12 травня. Діти були старанними, уважними, акуратними. Дуже їм хотілось зробити гарну листівку та догодити матусям. Річ, зроблена з душею й власними руками, не може не сподобатись. Та й навички, отримані від роботи, в майбутньому знадобляться, як то кажуть: знання за плечима не носити.

Нехай Матір Божа оберігає Україну та українські родини!

Начальник відділу культури і туризму Н.С.Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.