Херсонщина відкриває туристичний сезон.

17 травня на території біосферного заповідника  «Асканія-Нова» відбудеться головна туристична подія – відкриття літнього туристичного сезону 2019 року.

Як зазначив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, вибір місця проведення фесту не випадковий – 100 років тому акліматизаційний парк та заповідні степи Фрідріха Фальц-Фейна отримали статус народного заповідного парку «Асканія-Нова». 

«Туристична галузь є пріоритетним напрямок розвитку Херсонщини, адже наша область дійсно туристично та економічно приваблива. Саме тому обласна влада постійно змінює локацію відкриття туристичного сезону і залучає різні туристичні об’єкти Херсонщини», – наголосив Дмитро Бутрій.

«Планується, що на відкриття туристичного сезону завітає близько  п’яти тисяч гостей з Одеської, Миколаївської, Івано-Франківської областей. Також очікуємо на візит 16-ти міських голів з різних областей України, які мають намір перейняти туристичний досвід Херсонщини», – повідомила присутнім під час прес-конференції директор Департаменту туризму та курортів Тетяна Волинець.

17 травня гості «Турист-Fest» матимуть змогу поєднати відпочинок на природі зі знайомством з цікавими сторінками історії Таврійського краю. Різноманітні розважальні заходи  проходитимуть одночасно у багатьох локаціях.

На гостей чекатимуть фуд-корт зі смачною їжею та лаунж-зоною для відпочинку, дитячий майданчик з майстер-класами та аніматорами, майданчик туристичних пропозицій, спортивна зона, де проходитимуть заняття з йоги, показові виступи боксерів і футбольні матчі на приз «Шкіряний м’яч», ярмарок виробів ручної роботи, екскурсії біосферним заповідником «Асканія-Нова», безкоштовна екскурсія на Лемурійське озеро.

По завершенні на головній сцені «Турист-Fest» виступатимуть зіркові гості.

Джерело: прес-служба ХОДА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.