ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ У НОВІЙ КАХОВЦІ.

День 16 травня для новокаховської громади видався насиченим важливими, цікавими, знаковими для міста подіями.

Зранку розпочалася чергова сесія міської ради, на якій приймалися десятки вагомих для Нової Каховки рішень. Серед них – зміни до бюджету міста і збільшення видаткової частини – розподіл отриманих понад план надходжень. Ці кошти направлені на вирішення важливих питань життєдіяльності і розвиток інфраструктури міста – на виплату заробітної плати лікарям, враховуючи дефіцит коштів з державного бюджету, реконструкцію системи теплових мереж, ремонти закладів, місцевих доріг, облаштування спортивних майданчиків, придбання слухових апаратів для дітей, капітальний ремонт амбулаторії в Ц.Основі, встановлення дитячого майданчика, ремонт бігових доріжок і поля для метання на стадіоні «Енергія», на виготовлення та встановлення на території колишнього інтернату  пам’ятника загиблим бійцям 57-ї ОМПБр. На початку сесії міський голова Володимир Коваленко привітав депутатів зі Всесвітнім днем вишиванки і побажав: «Хочу, щоб вишиванка була не єдиною ідентичністю українців. Щоб кожен зрозумів значення вишиванки, глибину її символів – це традиції, любов, повага до землі, один до одного».

Після завершення сесії громада міста – а це керівництво Нової Каховки, апарат виконкому, депутати, громадські організації, військові, керівники підприємств, установ, організацій, студентська та учнівська молодь, колективи навчальних закладів, а також поважні гості – учасники VI-го Таврійського Туристичного Конгресу – зібралися на центральній площі міста, щоб взяти участь у святковій ході «Україна вишивана», присвяченій Всесвітньому дню вишиванки.

До громади міста та гостей звернувся міський голова Володимир Коваленко. Відбулося спільне виконання Гімну України.

А потім розпочалася святкова хода. Мешканці міста вразили красою вишиванок, які вони одягнули цього дня. Святкова колона зупинилася біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Тут відбувся святковий мітинг і покладання квітів. Пропонуємо вам фоторепортаж святкування Дня вишиванки у Новій Каховці.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.