Першими стежину подолали школярі

16 травня для учнів 5 та 6 класів ЗОШ № 10 екскурсовод НПП «Нижньодніпровський» Юлія Бондар провела першу екскурсію нещодавно розробленим туристичним маршрутом (еко-стежкою) «Місто тисячі джерел».

До відкриття шостого Таврійського туристичного конгресу було вирішено презентувати даний спільний проект Новокаховської міської ради та Національного природного парку (НПП) «Нижньодніпровський».

Проект розрахований не на один рік. Першочергова його мета – створення екскурсійного туристичного екологічного маршруту, який розрахований саме на учнів, школярів та студентів для того щоб вони більше дізнавались про природу, про свій край.

НПП «Нижньодніпровський» – це природоохоронна установа, територія якої простягається від Каховської ГЕС до межі із Миколаївською областю. Протяжність – 120 кілометрів по воді.

Не дивлячись на спекотну, майже літню погоду, школярі виявляли зацікавленість у визначних місцях та локаціях маршруту.

Маршрут починається від альтанки біля міського Палацу культури і проходить через пам’ятник Кобзареві, «Казкову діброву», «Кришталеві джерела», Вікові платани, Купелі аж до запланованої на майбутнє переправи по воді на острів Козацький.

А вже 17 травня екологічною стежкою маршруту пройшли учасники Конгресу: представники туристичних та громадських організацій, бізнесу із Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Львівської, Тернопільської, Хмельницької областей, Вінниці, представники Корпусу Миру США із Німеччини.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.