«Тут гарно і красиво, ще й дуже чисто».

У рамках шостого Таврійського туристичного конгресу, який вчора стартував у Новій Каховці, можна було зустріти чимало цікавих гостей – справжніх професіоналів своєї справи.

На масштабний туристичний зліт також завітав фахівець з міста-побратима Дрогобича Ігор Чава. Як керівник КП «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича» він приїхав аби показати як створювалося туристичне обличчя цинамонового міста, та як за допомогою брендингу можна врятувати його історію. Поділився він і враженнями від відвідин Нової Каховки:

«Я вперше в Новій Каховці. Відверто, був здивований, що настільки чисте місто. Не буду приховувати, я не очікував такого. Я звик, що усі проблеми у нас глобальні. Це дороги, деколи не ошатність. А у вас насправді відбуваються зміни, це видно. Я прогулювався парком, розмовляв з батьками і кажу їм: ви не повірите, попри те, що тут гарно і красиво, ще й дуже чисто. Я розумію, що це важко утримувати, але це важливо для міста. Але найцікавіше: вчора я знайомився з містом, мені проводили екскурсію. Запросили на колесо огляду, нас було тільки двоє. Тобто, працівники спалять багато електроенергії тільки аби нас покатати. Водночас, це важливо, що є атракції для дітей і дорослих. Так, вона є радянська, але вона збережена і частково модернізована. Бо легко знищити, важче побудувати. Це велика заслуга всієї команди міста, зокрема міського голови. Молодці, що так робите».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.