ЗНОВУ ПЕРЕМОГА: НОВОКАХОВЧАНИН ТРІУМФУЄ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ.

Новокаховський приладобудівний технікум зустрів 12-ту Всеукраїнську олімпіаду з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. 15 травня, до навчального закладу з’їхались студенти практично зі всіх куточків України – від Донеччини до Закарпаття. Всього –23 заклади вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації з кожної області (окрім Луганщини і Кіровоградщини) та м. Києва.

Право приймати олімпіаду виборов для нашого міста студент четвертого курсу Єгор Руснак, який минулого року посів перше місце на аналогічному конкурсі. До слова, новокаховчани вже двічі ставали переможцями цих престижних інтелектуальних змагань. Згідно регламенту проведення, навчальний заклад-переможець приймає наступну Всеукраїнську олімпіаду. Тому змагання вдруге відбуваються у Новій Каховці.

Не обійшлося і без традиційних урочистостей. Учасників привітали директор технікуму Лариса Глазунова і міський голова Володимир Коваленко. «Я прийшов, щоб висловити вам знак великої поваги від імені міста за те, що вибрали саме цей затишний і комфортний куточок нашої країни для проведення такого високого рівня змагань. Ми надзвичайно пишаємось такою подією, і всіляко намагалися допомогти в організації проведення олімпіади. Разом з директором технікуму Ларисою Іванівною у нас – спільні погляди в майбутнє, відношення до дітей, любов до цього міста. Цей заклад, немов заведений додатковим механізмом – в кожному міському заході бере участь, причому якісно, з людським обличчям… Бажаю комфортного проведення цих змагань, любіть свої навчальні заклади і пам’ятайте: стартовий майданчик закладається  у душі вчителя. Згадайте: хто він був, що він зробив для вас? Я бачу щастя своєї країни у ваших головах і серцях. Любіть свою землю – і тоді щастя завітає до кожного з вас, разом з особистими перемогами і благом для кожного», – сказав міський голова.

Гарного настрою та  справедливої боротьби юним науковцям побажали голова спілки Рад  директорів вищих навчальних закладів  І-ІІ рівня акредитації України, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України Анатолій Похресник та голова ради директорів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області Олександр Яковенко. Вони відмітили, що ми бачимо справжній цвіт майбутньої української науки. Адже серед  півмільйона студентів закладів профтехнічної освіти України в Новій Каховці зібрались одиниці – найбільш креативні розуми.

Святкову атмосферу створили творчі колективи технікуму, а на знак єдності було започатковано нову традицію – «Прапор перемоги», який буде передаватися закладу-переможцю.

Після урочистостей на учасників чекало жеребкування та знайомство з комп’ютерними класами коледжу. А незабаром стало відоме ім’я нового переможця Всеукраїнської олімпіади. І ним знову став новокаховчанин. Студент Приладобудівного технікуму Максим Лясковський впевнено обійшов своїх конкурентів у практичній частині завдань і виборов омріяне 1 місце.

Щиро вітаємо талановитого студента, його викладача Раїсу Градинар і весь навчальний заклад, адже наступного року найсвітліші голови вже втретє зберуться у Новій Каховці!

Одним з організаторів олімпіади став Благодійний фонд Ігоря Колихаєва.

Представники новокаховського відділення урочисто привітали талановитих юнаків та дівчат, відзначивши їх  подарунками.

«Це вже вдруге поспіль  новокаховська команда отримує високу оцінку від суддів, – прокоментувала конкурс керівник фонду в Новій Каховці Наталія Лях.  – Ігор Колихаєв, засновник нашого фонду, дуже уважно стежить за досягненнями молоді Херсонщини. Він наголошує на тому, що освічена молодь – це запорука розвитку  вільної та заможної держави. Завдяки керівництву технікуму, міській влади, моїм колегам з фонду Ігоря Колихаєва та підприємцям міста захід пройшов на вищому рівні. Завжди приємно підтримувати та мотивувати нашу талановиту молодь», – підкреслила пані Наталія.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.