ГРОМАДА СЕЛА ВЕСЕЛЕ РОЗМІРКОВУЄ ПРО ПРИЄДНАННЯ ДО НОВОЇ КАХОВКИ.

Як повідомив депутатам під час сесії міської ради міський голова Володимир Коваленко, надійшло звернення від громади села Веселого з пропозицією об’єднання.

Детально це питання прокоментував секретар міської ради О.Лук’яненко:

«Відбувся діалог із представниками Веселівської сільської ради з їх ініціативи. І щоб цей процес пішов – пропонуємо вам розглянути наступне питання: розпочати процедуру консультацій та провести підготовчу роботу щодо можливості реалізації пропозиції приєднання Веселівської сільської ради Бериславського району до територіальної громади міста обласного значення Нова Каховка відповідно до діючого чинного законодавства. Ми навмисно не пропонуємо приймати проект рішення щодо ініціювання процедури об’єднання, бо зараз ми в стадії консультацій. Веселівська сільська рада 30 травня проведе сесію і можливо буде готова розглянути дане рішення з точки зору ініціювання цього процесу. Тому ми теж повинні будемо прийняти дане рішення. Формально це не як рішення, а як можливість підтримання цієї процедури – пропоную проголосувати».

Міський голова поставив питання на голосування, зазначивши: «Ми надаємо право громаді села Веселе розпочати певну роботу з цього питання». Депутати підтримали пропозицію.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.