Квіти – символи країн ЄС!

До днів Європи в Україні маленькі читачі міської бібліотеки для дітей здійснили захоплюючу подорож  європейським квітковим царством. Подорож була віртуальною і  з присмаком пригод і читання. Бельгійці, на жаль, собі національну квітку не вигадали, але ж саме у них водиться той самий Птах щастя. Тож оминути негласну столицю Європи – Бельгію – ми не могли, і подорож розпочали саме звідти.

У кожній країні дітей чекали цікавинки і завдання від « місцевих» книжкових героїв – розгадавши яке, діти знаходили між сторінок книжки квітку-символ певної країни.

Дізнавшись про безліч цікавих подій, пов’язаних з історією квітів в історії людей, ми трішки «погадали» на ромашці, знайшли щасливу квітку в суцвітті бузку та склали власний квітковий гороскоп. Тож запевняємо: все буде добре!!!

Неймовірно, але є люди, які бояться квітів! Цей вид фобії називається — Антофобія. Серед наших дітей таких, на щастя, не було. Тому нашу віртуальну «подорож» продовжила неймовірна «квіткова» вікторина. Кожен її учасник на щастя і на згадку отримав квіточку-символ.

Підготувала і провела віртуальну подорож провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей Світлана Гайдай.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.