НОВА КАХОВКА: ТУРИСТИЧНИЙ ШЛЯХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

16 травня на Нову Каховку очікувала важлива подія – відкриття VI-го Таврійського Туристичного конгресу. Участь у ньому взяли в.о. голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій, міський голова Володимир Коваленко, серед почесних гостей були керівник обласного центру зайнятості Євген Єрашов, колишній міський голова Кам’янця-Подільського Олександр Мазурчак. Відкриття конгресу відбулося на території комплексу відпочинку «Казкова діброва».

 Учасників привітав міський голова Володимир Коваленко: «Нова Каховка завжди відкриває свою територію, свою душу і знання для співпраці, порозуміння, знаходження елементів влаштування життя українців, які живуть на території Херсонської області в першу чергу. Для гостинності, якою ми володіємо з метою продемонструвати всьому світу, що любов нашої багатонаціональної громади до України щира, відверта. І вона проявляється у всьому: чистоті, розбудовах, поглядах у майбутнє, спільних діях… У цьому унікальному парку відпочинку, який колись створила унікальна людина – виходець зі Львівщини Михайло Русланович Навроцький, знаходять душевний спокій багато людей. Хочу побажати нам всім об’єднатися в щирості, любові і повазі один до одного. Шукати істину разом з метою розбудови нашої країни. Туристична галузь на Херсонщині ще не в повній мірі розвинена, але тут такий великий кладезь історичного, географічного, природного ресурсу. Ним треба в повній мірі скористатися. Дякую керівництву області, всім територіальним структурам ОТГ за те, що звернули на це увагу, і спільно працюють на загальний результат».

Виконуючий обов’язки голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій привітав учасників конгресу зі Всеукраїнським днем вишиванки і побажав успіхів на шляху розвитку туризму.

Порадів події і нагадав про важливість таких зустрічей голова ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» Павло Ярмій: «Приємно, що ми знову повернулися до Нової Каховки, де 5 років тому створювали Перший туристичний конгрес, розуміючи, наскільки важливо, щоб до нас їздили з усіх куточків України. Радий, що сьогодні я маю підтримку від обласної держадміністрації, новокаховської міської влади, наших ключових партнерів, Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Але найголовніше – хочу сказати спасибі нашим спікерам, які приїхали, аби розказати, що таке туризм. Багато хто мріє подорожувати, але мало хто розуміє, як на цьому заробляти. Сьогодні до нас приїхали ключові експерти України, які знають, як зробити красивий фестиваль або успішний проект».

Бажаним гостем у Новій Каховці був і екс-мер Кам’янця-Подільського, а нині – Віце-президент «Клубу мерів України» Олександр Мазурчак.

Він повідомив, що із задоволенням готовий поділитися досвідом розвитку туристичної галузі: «Я займався розвитком туризму у Кам’янці-Подільському більше 10 років, а також у Києві, працюючи першим заступником голови КМДА. Я приїхав, щоб поділитися тим досвідом, який був напрацьований за ці роки. Тому що я бачу величезний потенціал, закладений на цій території. Туризм сьогодні – не забавка. Це економічна категорія. І це те, що приносить гроші. Думаю, ви всі бачите сьогодні, що потік людей збільшується. Туристи будуть приїжджати з України, з інших країн – і залишатимуть тут свої кошти. Треба створити умови для цього, відповідну інфраструктуру. Створити таку атмосферу прийому, щоб їм захотілось приїхати ще не раз і привезти сюди своїх друзів. Подібні конгреси і форуми сприяють залученню туристів. Треба брати краще, що є в інших, і втілювати на своїй території. У вас чудовий край! Бажаю йому процвітання!».

Гостей вітали творчі колективи Нової Каховки.

Конгрес продовжився  спілкуванням за окремими секторами. Спікерами  у сфері туризму виступили не лише гості з різних міст України, але й волонтери Корпусу Миру.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.