ФОРУМ РОЗВИТКУ МІСТ У ПОЛТАВІ.

15 травня у Полтаві відбувся перший Міжнародний інтегрований Форум розвитку міст. Основна тема Форуму – планування та фінансування міської інфраструктури.

Форум відвідали представники 80 муніципалітетів із 21 області України, а також іноземні гості з Німеччини, Швейцарії та Румунії – загалом понад 200 осіб.

Захід присвячений винайденню шляхів фінансування та плануванню щодо оновлення інфраструктури міста. Програма Форуму була дуже насичена: в виступах та презентаціях брали участь міжнародні фахівці з інтегрованого розвитку, представники Європейського інвестиційного банку, Міжнародної фінансової корпорації, Північної екологічної фінансової корпорації. Досвідом розвитку міської інфраструктури поділилися представники міст-учасників форуму, ДП «ДІПРОМІСТО», інноваційного центру «Промприлад. Реновація».

Окрім того, в програмі заходу відбулась робота в чотирьох секціях.

Новокаховську міську громаду на Форумі представляв заступник міського голови Олег Тарабака. Він взяв активну участь в панельних дискусіях та  засіданні секції «Транспортна інфраструктура (громадський транспорт). Плани сталої мобільності». Учасники Форуму розглянули інтегровані підходи, намітили шляхи рішення для подальшого розвитку інфраструктури та підвищення якості пасажирських перевезень відповідно до європейських стандартів і вимог.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.