ВОЛОНТЕРСЬКОМУ РУХУ В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА – ПОНАД 10 РОКІВ!

Коли збираються разом однодумці – час летить непомітно, а спілкування невимушене, цікаве та емоційне. Саме така атмосфера була 13 травня у міській бібліотеці для дітей, де на фестиваль бібліотечних волонтерів – 2019 зібралися бригади бібліотечних волонтерів шести бібліотек Новокаховської ЦБС.

З вітальним словом до присутніх дітей-волонтерів та бібліотечних працівників звернулась завідуюча міською бібліотекою для дітей Валентина Карпенко – вона наголосила, що волонтерський рух у бібліотечній системі триває вже більше десяти років, подякувала бібліотекарям та дітям за їх благодійну справу.

Спеціально до зустрічі волонтерських бригад у читальній залі старшого відділу було організовано книжкову виставку «Видавництво Старого Лева рекомендує». Провідний бібліотекар Світлана Гайдай представила дітям зовсім свіжі новинки літератури та запросила їх до читання цікавої та сучасної книжки.

Надалі, під час «відкритого мікрофону», усі присутні могли послухати про роботу кожної бригади та поділитися власним, вже накопиченим досвідом. Волонтери Дніпрянської селищної бібліотеки розповідали про свої здобутки та заспівали чудову пісню про тих, хто носить почесне звання «волонтер». Про свої бібліовізити та читання для маленьких друзів розповідали волонтери бібліотеки № 4 Новокаховської ЦБС.

Творчими здобутками поділилася волонтер міської бібліотеки №2. Тут діти-волонтери організовують роботу лялькового театру, перевтілюючись у різних героїв книжок.

А волонтери міської бібліотеки для дітей розповіли про участь у різноманітних бібліотечних акціях, про поїздку на фестиваль волонтерських бригад до м. Херсон, про свою участь у бібліотечних конкурсах, у проведенні заходів для учнів молодшого шкільного віку.

Позмагалися волонтери в цей день і в інтелектуальній вікторині, яку провела бібліотекар Наталія Жаданова.

Не минулося на зустрічі і без подарунків. Кожна волонтерська бригада отримала в дарунок по дві книги, мапу «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки»  та  флаєр «Мерщій до бібліотеки», який відкриває доступ до сайтів головних бібліотек міста та області.

Волонтери – люди доброї волі. Добро починається з кожного з нас. Тож,

«Твори добро  – даруй надію».

Директор ЦБС Людмила Петрова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.