З 1 ЖОВТНЯ ПІЛЬГИ МОНЕТИЗУЮТЬ.

Відповідно до Постанови КМУ № 373 від 17 квітня 2019 р. «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, починаючи з 01 жовтня 2019 року, пільги з оплати за житлово-комунальні послуги будуть надаватися у грошовій формі в межах державних соціальних стандартів.

Управління праці та соціального захисту населення щомісяця до 20 числа буде розраховувати суму пільги відповідно до інформації, яка міститься у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги ( далі ЄДАРП), що включає: розмір знижки, кількість членів сім’ї, технічні характеристики житла. Також при розрахунку пільг важливо, щоб інформація про паспортні дані, ідентифікаційний код, про зареєстрованих осіб за адресою, особові рахунки по послугам, на які призначається пільга, відповідала інформації, що міститься у базі ЄДАРП.

Виплата розрахованої суми пільг буде здійснюватися у безготівковій формі шляхом перерахунку коштів на рахунки АТ «Ощадбанк», і у цьому випадку пільговик буде сплачувати організаціям за отримані послуги суму з урахуванням суми пільги.

Передбачена можливість, що за заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі. У заяві обов’язково повинні міститися реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк». Але слід зазначити, що у разі виникнення заборгованості з оплати послуг понад місяць, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), виплата пільги з наступного місяця буде здійснюватися у грошовій безготівковій формі.

Усім громадянам пільгових категорій або уповноваженим представникам необхідно звернутися з червня по вересень 2019 року до управління за адресою: вул. Історична, буд.18, каб.№16, з оригіналами документів для звіряння персональних даних.

Управління праці  та соціального захисту населення

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.