«Прощавай, рідна школо, ми вже відлітаєм. Нам бентежних сімнадцять літ!».

Майже 600 школярів завершили цьогорічне навчання в ЗОШ №3. 24 травня, біля стін рідного закладу, викладачі, школярі, їх батьки зібрались аби разом згадати проведений час за партами та клекотіння у гомінких коридорах.

Ошатно вдягнені, з букетами квітів і повітряними кульками, випускники – впевнені амбітні молодики, готові підкорювати світ.

Для когось це був перший навчальний рік, для когось – чергова сходинка до освітніх вершин. Але найбільш відповідальним цей рік став для 14 одинадцятикласників. Останній дзвоник став випускним і для деяких учнів 9 класу, чимало з яких стануть абітурієнтами професійних технікумів і коледжів.

Перші промені сонця. Примружені очі. У серці – відлуння державного гімну. Хвилювання школярів передаються наставникам. Звучать напутні слова від учителів, від вдячних випускників – дяка за терпіння. «Сьогодні ви востаннє переступите поріг школи. Хочу побажати вам здійснення ваших мрій, обрати бажану професію. Гордо представляти Україну в європейській спільноті своїми успіхами і здобутками», – звернулась до випускників директор школи Ірина Дубас. Привітав школярів і депутат міської ради Олександр Афанасьєв, який передав подяку від командира 57-ої ОМПБр за активну участь учнів у благодійних акціях, підтримку і усмішки військових.

ЗОШ №3 – провідний навчальний заклад Нової Каховки. Тут постійно впроваджуються передові освітні технології. Зокрема, не перший рік пілотує проект нової української школи. У школі пишаються своїми надбаннями, вчителями, і звісно ж випускниками. За високі досягнення у навчанні, призові місця на олімпіадах і конкурсах, за спортивні успіхи кращих учнів нагородили похвальними листами, грамотами і подяками.

Завершальні «па» шкільного вальсу, лунає останній дзвоник, а за мить – нескінченні спалахи фотокамер. Кожен знімок на вагу золота. Через десятиріччя ці світлини випускники покажуть своїм дітям. «Останній дзвоник» – радісний і сумний. Свято, кадри якого назавжди викарбовуються у пам’яті.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.