СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

Міська влада занепокоєна продажем продуктів харчування у невстановлених місцях та наголошує, що торгівля з рук є правопорушенням, за яке передбачено адміністративну відповідальність,

а саме:

ст.160 Адмінкодексу «Торгівля з рук у невстановлених місцях»:

Торгівля з рук на вулицях, площах, у дворах  та в інших невстановлених місцях – тягне за собою накладання штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17 до 119 грн. +судовий збір) з конфіскацією предметів торгівлі, або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – тягне за собою накладання штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі (від 102 до 255 грн. +судовий  збір);

ст.164 Адмінкодексу «Порушення порядку провадження господарської діяльності»:

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом, тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000  до 34000 тис. грн.. + судовий збір) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Незважаючи на чинне законодавство України з настанням весняно-літнього періоду неодмінно та динамічно зростає кількість організованих місць стихійної торгівлі з продуктами харчування на тротуарах міста. Тому нагадуємо вуличним торговцям, що на території міста функціонують 4 ринка та 3 торгівельних містечка, де завжди є вільні місця для реалізації продукції належним та цивілізованим чином.

Мешканцям міста слід пам’ятати, що товари з землі несуть небезпеку для здоров’я. Однак, попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, Ви продовжуєте купувати ці товари – і тим самим підтримуєте розвиток стихійної торгівлі в місті. Такі продавці працюють, але не мають документів про державну реєстрацію суб’єктів господарювання, тому у разі отримання гострих кишкових отруєнь Вам, як споживачу, не буде куди звернутись, щоб відшкодувати витрати на ліки або повернути кошти за неякісну продукцію.

Тож, шановні мешканці міста, акцентуємо вашу увагу на неприпустимість придбання продуктів харчування в невстановлених місцях.

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.