ФОНД «МАНГУСТ»: ЗНАТИ СВІЙ СТАТУС ВАЖЛИВО.

У третю неділю травня, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я,  починаючи з 1983 року, у світі відзначається День пам’яті померлих від СНІДу.

Традиційно у цей день проводяться тематичні акції на вулицях і площах, художні виставки, а також панахиди.

У 2019 році цей день припав на 19 травня.

Фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради долучилися до проведення заходу. В учбових закладах для учнівської та студентської молоді провели ряд лекцій на теми: «Разом – проти СНІДУ», «ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати»,  «Чума XXI століття», «Профілактика ВІЛ- інфекції».

Мета проведення Дня пам’яті померлих від СНІДу – привернення уваги  до цієї проблеми та профілактика.

22 травня на площі Нової Каховки перед кінотеатром «Юність» з 10.00 до 14.00, за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я», Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст» функціонувала мобільна амбулаторія та проводилися консультування і тестування на ВІЛ швидкими тестами. Сам процес тестування дуже швидкий та безболісний: проколюється палець, дві крапельки крові буфером, зачекати буквально 15 хвилин – і результат готовий.

Фахівці Центру вирішили також потурбуватися про своє здоров’я та скористалися послугами амбулаторії. Кожен з нас повинен розуміти всю складність цієї всесвітньої проблеми, знати, як себе  захистити, поважати тих людей, які боролися роками за своє життя, та вшанувати пам’ять про них.

З будь-яких питань щодо тестування Ви можете звернутися на гарячу лінію з питань ВІЛ/СНІД: 0 800 500 451, або пройти безкоштовне та швидке тестування за адресою: м. Нова Каховка, вул. Андріївська, буд. 30  каб. 8.

Директор Н.В. Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.