РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

З метою забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу реабілітаційними послугами Урядом підтримано ініціативу Мінсоцполітики  про прийняття постанови № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», якою запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник  подає до управління праці та соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями: паспорту громадянина України та/ або свідоцтва про народження  та / або іншого документу, що посвідчує особу дитини; медичний висновок дитини до 18 років, індивідуальну програму реабілітації, виданої лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу, виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма 027/о).

Порядком використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП, передбачено, що головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики. Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей закладами охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми або їх відокремленими підрозділами, що забезпечують медичне обслуговування населення.

Вартість реабілітаційних заходів на одну дитину з інвалідністю внаслідок ДЦП визначається реабілітаційною  установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються строки проведення таких заходів (І-ІІ ступень -16 тис. гривень; ІІІ ступень – 25 тис. гривень).

Перелік реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів за поданням реабілітаційної установи, закладу охорони здоров’я та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Фонду, Мінсоцполітики- ispfgov.ua.

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Історична,18, каб. №19, тел.(05549)43348.

Начальник управління О.М.Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.