ХЕРСОНСЬКИЙ ГОСПІТАЛЬ ПРОПОНУЄ БЕЗКОШТОВНЕ ЛІКУВАННЯ.

У Новокаховській міській поліклініці за адресою вул. Героїв України 33 а, у  кабінеті  № 131 (інвалідів війни)  на 1 поверсі є можливість отримати направлення до Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни – у всі відділення: неврологічне, кардіологічне, терапевтичне, гастроентерологічне, травматологічне (лікування остеохондрозу).

Запрошуються  інваліди війни, учасники бойових дій – Другої світової війни, АТО/ООС, члени сімей загиблих, діти війни, що мають групу інвалідності, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії.

У Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни працює стаціонарне відділення, в кожному – по 40 койко-місць. Тут Ви зможете пройти повний курс БЕЗКОШТОВНОГО лікування, в разі необхідності отримати консультації досвідчених фахівців всіх відділень. Лікування проходитиме в комфортних умовах, з п’ятиразовим харчуванням.

Для отримання направлення на проходження лікування у всіх відділеннях Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни – ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ЛІКАРЯ  МАРІЇ  КИРИЛІВНИ ЗАРЕМБИ     за тел. 095-023-19-60, з 8.00 до 11.00 з понеділка по п’ятницю.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.