Полювання за стільцями і плата за «полуничку»: звітує поліція.

Справжня пригодницька історія розгорнулася днями у Новій Каховці. Зловмисники, які немов зійшли зі сторінок відомого роману, влаштували полювання за… стільцями. У поліції наголошують: крадіжка предметів інтер’єру відбувалась тричі. Вперше – 21 травня, коли «в кафе невстановлена особа шляхом вільного доступу вчинила крадіжку стільців та столів з логотипом «Чернігівське». Вдруге – у ніч на 23 число. Заявниця повідомила: заклад харчування спорожнів вже на 13 стільців. Завершальний акорд «великих комбінаторів» – наступного дня. Чи їхньою ціллю були діаманти – не уточнюється.

Згідно щотижневого зведення вартових порядку, впродовж 20-26 травня свою увагу крадії також звернули на електротехнічні засоби. 21 травня до поліцейського відділку звернулись з заявою про викрадення з гаражу автомобільного акумулятора і човнового мотора. Не знехтували головні герої поліцейських зведень і звичайнісінькими парасольками, які опинились без нагляду недільним вечором «біля пивного кіоску».

Чергова частина продовжує отримувати повідомлення про виявлення підозрілих речовин. Як це буває найчастіше, під час особистого огляду порушників. Так, 24 травня було викликано слідчо-оперативну групу на місце, де вже складався адмінпротокол про куріння у забороненому місці. У новокаховчанина знайшли медичний шприц об’ємом 2 мл з коричневою рідиною.

Як і раніше, активні шахраї. Невідомі особи у прямому розумінні спокусили чоловіка, що коштувало йому 640 грн. У поліції констатують: аби скористатися інтимними послугами, заявник переказав гроші на телефон через термінал.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.