ПРИБОРКУВАЧІ ВОГНЮ.

…Десятки одиниць рятувальної техніки, пожежники, керівництво області, районів та міст, представники лісництва.

Рятувальники розгортають засоби гасіння пожежі. А над лісом – клуби диму.

Такі кадри викликають занепокоєння – невже знову пожежа?

Вогонь – стихія, яка миттєво рухається, безжально охоплюючи своїми небезпечними обіймами лісову флору і фауну, знищуючи все на своєму шляху. Після такого «вогняного танцю» земля ще довго не може ожити. А гектари лісу доводиться відроджувати роками…

На щастя, цього разу тривога виявилася навчальною. Попередження пожежі – завжди значно краще, ніж боротьба з нею. Це добре знають і рятувальники, і лісники. Херсонщина вже не раз мала великі збитки внаслідок необережного поводження з вогнем, а то й навмисного підпалу – пожежа знищувала гектари лісу, який так непросто підіймається в умовах південного спекотного клімату. Керівництво області, стурбоване такою небезпечною ситуацією, перейшло до більш дієвих методів. І особливу увагу приділили саме попередженню таких надзвичайних ситуацій.

Саме тому 30 травня в Олешківському районі біля села Нечаєво було розгорнуто штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. О 10.00 розпочалися навчання, які очолив заступник голови Херсонської ОДА з питань соціальної політики, оборонно-мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Вадим Чабан. В навчаннях взяли участь керівники сусідніх районів  та міст, керівники управлінь МНС на чолі з начальником Головного Управління ДСНС України в Херсонській області Сергієм Чорним, представники лісництва.

Як розповів присутній на навчаннях заступник міського голови Нової Каховки Віктор Замковий, було ефективно відпрацьовано спільні дії всіх учасників. Після практичного відпрацювання відбулося обговорення результатів та теоретичних настанов щодо ліквідації наслідків такої надзвичайної ситуації, як лісова пожежа. Добре, що цього разу це були лише навчання. І є всі підстави сподіватися, що в подальшому результати таких навчань допоможуть уникнути реальної пожежі.

                                                                         Вікторія РАЄВСЬКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.