ЧОМУ ПИВО – НАВІТЬ НА ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКАХ?

Закони України від 21.01.2010 року №1824-VI ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, постанова Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 року №854 ,,Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями” – упорядковують торговельну діяльність на території міста та сприяють профілактиці порушень громадського порядку в нічний час доби.

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради звертає увагу: алкогольні напої та пиво реалізуються у Новій Каховці через численні заклади роздрібної торгівлі та громадського харчування, МАФи та стаціонарні об’єкти торгівлі, окремі з яких працюють цілодобово без обмежень.

До виконавчого комітету Новокаховської міської ради все частіше почали надходити скарги від мешканців міста про порушення тиші і громадського порядку у нічний час біля житлових будинків, поблизу яких діють магазини з цілодобовим продажем алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв і пива. У всіх парках та скверах міста, на автобусних зупинках, на дитячих майданчиках окремі громадяни (і чоловіки, і жінки, навіть у присутності дітей), розпивають алкогольні напої. Це порушує всі допустимі моральні і законодавчі вимоги і щодо процесу виховання дітей, і стосовно культури споживання алкоголю.

Щороку в Україні через алкоголізм та пияцтво помирають понад 40 тисяч осіб. За рівнем споживання алкоголю наша держава займає одне з перших місць у світі. А за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна утримує сумне «лідерство» у світі по кількості вживання алкоголю серед дітей та молоді.

На даний час споживання алкоголю та його реалізація в Україні набули масового характеру, що в результаті призводить до збільшення негативних наслідків.  Тож невідкладними мають бути заходи, спрямовані на подолання цієї соціальної проблеми. Перш за все – впорядкування обігу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива на території Нової Каховки –  задля збереження та зміцнення здоров’я не лише дітей та молоді міста, але всіх його мешканців.

І кожному варто розпочати зміни на краще з себе. Подбайте про те, щоб ваші діти були захищені від алкогольної залежності. Щоб їх відпочинок на дитячому майданчику та в будь-якому куточку міста був сповнений позитивними емоціями, а не сценами споживання алкоголю дорослими. Будьте відповідальними за здоров’я і майбутнє дітей!

Відділ економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.