Літо починається святом дитинства.

Нова Каховка відзначає Всесвітній день захисту дітей. З самого рання площа біля Літнього театру перетворилася на гамірний вулик.

Дітлахи, немов броунівські частинки, пересувалися парковими алеями, а дзвінкий гомін заполонив увесь Дніпровський проспект. Міський відділ культури і туризму та служба у справах дітей провели розважальні заходи. Вже традиційними стала програма «Хай веселі будуть діти», конкурс дитячих малюнків на асфальті «Сонце, літо, Я».

Протягом години дітлахів розважали яскраво вдягнені масовики-витівники: кружляли хороводи, жваво танцювали, влаштовували флешмоби, естафети, конкурси, ігри. Під завершення гулянь, дещо утомлені сонцем та фізичною активністю, маленькі бешкетники отримали сувеніри, подарунки, втамували спрагу напоями та морозивом.

О 10 годині розпочався святковий концерт за участю творчих колективів міста. Привітали дітлахів і поважні гості. Звертаючись до публіки міський голова Володимир Коваленко засвідчив повагу до світу дитинства. Він упевнений, що діти – головне в житті кожного з нас. «Бажаю вам гарно провести канікули. Нехай у ваших сім’ях буде лад і спокій. І якщо ви будете плакати, то тільки від сміху і радості», – наголосив міський голова. Цього дня відзначили особливу людину – начальника служби у справах дітей Оксану Поповиченко. Вже 20 років дбайлива жінка стоїть на сторожі захисту прав і гарного дитячого настрою. На знак великої поваги від громади пані Оксана отримала подяку та приємні подарунки. Вона зазначила: «Ми – дорослі, живемо і працюємо лише заради вас. І маємо надію, що ви подорослішаєте і станете успішними. Зробите багато корисного для рідного міста. Пам’ятайте, дорогі діти, 1 червня також відзначається Всесвітній день батьків. Обов’язково привітайте тата і маму, поцілуйте бабусю і дідуся. Цінуйте турботу і любов своєї родини».

По закінченню концерту під пильним наглядом вихователів малеча розійшлася у пошуку нових пригод. Хтось вирушив відпочивати до міського пляжу, хтось – бешкетувати на стадіоні або випробувати атракціони на міцність. Були й такі, хто віддав перевагу іншим видам відпочинку. Зокрема, на дитячому майданчику в парковій частині було велелюдно.

Під вечір дітвору чекає розважальна програма «Яскравий світ дитинства» на майданчику по проспекту Перемоги та виступ учасників XVIII Міжнародного конкурсу академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» з оркестром Херсонської філармонії «Гілея» у Палаці культури.

Ще декілька світлин:

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.