Щоб дітей порадувати

31 травня на полі за стадіоном «Енергія» громадська організація ветеранів АТО «Біла Стріла» організувала і провела змагання серед школярів молодших класів ЗОШ №3 та ЗОШ №10 спеціально до Міжнародного дня захисту дітей, який щорічно святкується 1 червня.

Дві команди по 10 учасників з літніх таборів ЗОШ №3 («220 V») та ЗОШ №10 («Веселка») змагалися у різноманітних естафетах: вели м’ячі за хокейною клюшкою, передавали м’яч над головою, «бігали по серпантину», «саджали картоплю» тощо.

На змагання завітали не тільки учасники ГО «Біла Стріла» – Дмитро Марков, Вадим Ковальов та інші, а й представник військової частини міста Максим Кулакевич, вчителі та директори шкіл, групи підтримки учасників змагань.

Наприкінці напруженої та майстерної боротьби перемогла дружба, і усі отримали чудові призи від ГО «Біла Стріла» для своїх літніх таборів – волейбольні і баскетбольні м’ячі, тенісні ракетки, розвиваючі настольні ігри.

Крім того, усі без виключення також поласували смачним морозивом.

Як зазначив керівник «Білої Стріли» Дмитро Марков, вирішили започаткувати такий формат у пробному режимі цього року: «На наступний рік зберемо всі літні табори, проведемо щось більш масштабне, тим паче якщо хтось допоможе. Можна було б просто віддати дітям подарунки, але мені здається, що призи будуть краще, так як їх необхідно завоювати».

«Основна ціль такого заходу – виховувати дітей у дусі патріотизму», – додає Максим Ковальов.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.