МАЛЮКАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИХ

…Святково прибраний майданчик біля Центру реабілітації дітей з інвалідністю зібрав 31 травня працівників закладу, вихованців та їх батьків, а також численних гостей. Як сказав, звертаючись до всіх учасників свята керуючий справами виконкому Василь Акуленко, заради цього дня навіть відбулися «календарні зміни»: в останній день весни настало літо. Адже святкування Дня захисту дітей у закладі відбулося на день раніше.

Василь Акуленко від міського голови Володимира Коваленка, керівництва міста привітав колектив Центру, дітей та батьків із завершенням навчального року і початком літніх канікул, побажав гарно відпочити влітку, а випускникам Центру – підготуватися до шкільного життя та успішно його розпочати. І вручив подарунки від міського голови та БФ «Н.Каховка» випускникам – шкільні ранці.

Колектив центру реабілітації підготував для вихованців цікаву святкову програму, де казкові герої пропонували дітям ігри та розваги. Потім вітали випускників, які подякували своїм наставникам віршами і дуже зраділи подарункам.

Працівники Центру на чолі з керівником Оксаною Олексієнко щиро вдячні всім, хто допоміг організувати і провести свято: за солодкі подарунки – Сергію Стародубцю та Володимиру Бондарю, за подарунки та святкове оформлення майданчика – Анні Вінник, а постійному помічнику центру, депутату міської ради Юрію Власову – за придбання жалюзі для музичної зали, яка виходить на сонячну сторону. Щира вдячність міському голові Володимиру Коваленку і БФ «Н.Каховка» за подарунки для випускників центру – шкільні ранці. А БФ Ігоря Колихаєва – подяка за дуже необхідний закладу дидактичний посібник для формування в дітей математичних понять, і подарунки для випускників –майбутніх школярів. Їх вручила представник фонду Наталія Лях.

Привітав малюків закладу і Новокаховський міський Центр дитячої творчості «Обдарованість» – в особі вихованців школи спортивно-бальних танців (керівник Людмила Осипенко). Вони не тільки станцювали для дітей, але й подарували їм цілу коробку морозива.

Після такої кількості подарунків та привітань свято продовжилося – на майданчику діти змогли розважитися на надувному батуті, покататися на маленьких дитячих авто, а також на прохання голови батьківського комітету, художниці Світлани Дундер змастили свої долоньки кольоровими фарбами і залишили їх відбитки – як «листочки» на дереві, намальованому на великому листі ватману. Батьки розважали малечу мильними кульками, катанням на машинках. А потім вирушили до міського Парку атракціонів – там на них чекав подарунок від директора Парку – Ніни Іванової. Кожен малюк отримав по п’ять квитків для розваг на улюблених атракціонах.

Діти завжди потребують уваги і турботи дорослих. Така турбота робить їх щасливими і  успішними. Особливо така увага і піклування потрібні дітям з інвалідністю, з обмеженими фізичними можливостями. Лише любов і терпіння здатні допомогти їм знайти своє місце у цьому великому світі. А таке поєднання Віри, Надії і Любові, спільні зусилля працівників Центру, батьків та вихованців дають свої  позитивні результати – щороку кілька вихованців отримують можливість навчатись у школі і далі робити більш впевнені кроки по життєвій дорозі. Щира подяка всім, хто допомагає таким закладам!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.