ПРОЕКТ, ЯКИЙ ПІДТРИМУЄ ГРОМАДА.

30-31 травня у Чернігові проходило засідання Секції Асоціації міст України на тему: «Місцевий економічний розвиток – ключі до самодостатності громад». Серед учасників були директор КП «АкваСпорт» Оксана Лисенко та начальник відділу управління проектами Новокаховської міської ради Наталія Біла.

Обговорили проекти нормативно-правових актів та спільно напрацювали пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства у сфері місцевого економічного розвитку. Учасники Секції ділилися досвідом вирішення проблемних питань у сфері місцевого економічного розвитку. Оксана Лисенко поспілкувалась із начальником відділу економіки виконкому Ніжинської міської ради Тетяною Гавриш, яка розповіла: в Ніжині вже реалізується проект будівництва Центру Олімпійських видів спорту. Обмінялись досвідом. Новокаховчани запевнили: проект будівництва Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», який планують збудувати у найближчі два роки, не матиме аналогів в Україні.

Це вдасться зробити завдяки підтримці благодійного фонду Ігоря Колихаєва, керівництва Нової Каховки та всього депутатського корпусу Новокаховської  міської ради. Саме такі небайдужі люди долучилися до реалізації цього необхідного для міста проекту, на впровадження якого з нетерпінням чекає новокаховська громада, і яким в майбутньому пишатиметься не лише місто, але Херсонщина та Україна.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.