МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР КОВАЛЕНКО СКЛИКАВ ТЕРМІНОВУ НАРАДУ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ У НОВІЙ КАХОВЦІ.

Потужна злива, про яку напередодні попереджали в управлінні з питань НС і ЦЗН Нової Каховки, не змусила себе довго чекати.

У середу, 5 червня, після 15.00 незначний дощ стрімко почав перетворюватися на зливу з градом. Після 16.00 черговий виконкому повідомив про дзвінки городян з проханнями про допомогу. Телефонували мешканці Робітничого селища з вул. Садова та провулку Прибережного – вода почала заливати будинки, які розташовані нижче рівня вулиці. Потім – дзвінки з будинків у Новій Каховці по вул. Піонерській, 38 і вул. Букіна, 52 – рівень води на дорозі піднявся настільки, що вода почала заливати під’їзди. На пр. Перемоги, вул. Щорса, вул. Першотравневій, вул. Французькій рівень води був настільки значним, що спричинив зупинку автомобілів. Водії просили про допомогу. Тим часом без електропостачання залишились мешканці Дніпрян, Корсунки, Нових Лагерів.

У зв’язку з ситуацією в місті міський голова о 17.30 скликав термінову нараду, в якій взяли участь заступники Леонід Чурсинов, Віктор Замковий, Олег Тарабака, Володимир Сироватка, керуючий справами виконкому Василь Акуленко, начальник управління з питань НС і ЦЗН Олександр Бараніченко, його заступник Олексій Проскуровський, начальник пожежної частини ДСНС, керівники КП міста – Василь Нікулін, Григорій Каневський, Андрій Каліта, Валерій Радованець, Анатолій Гуртовий. Кожен з керівників озвучив інформацію щодо ситуації в місті. Було терміново задіяно необхідну техніку для відкачування води, а також для надання допомоги водіям автотранспорту, який не міг зрушити з місця на кількох міських вулицях.

Міський голова Володимир Коваленко з’ясував ситуацію щодо проблем з електрикою у кількох населених пунктах на території Новокаховської міської ради. В «Херсонобленерго» запевнили: роботи по відновленню електропостачання розпочато.

Одразу вирушили на ліквідацію наслідків негоди працівники  комунальних підприємств міста. Досвідчений керівник та комунальник Анатолій Гуртовий відверто зізнався: скільки працює – такої зливи в місті ще не бачив. Однак комунальники запевнили: техніки і людей вистачить для того, щоб швидко ліквідувати наслідки стихії.

Як повідомили в Управлінні з питань НС і ЦЗН, 6 червня у Новій Каховці з 15.00 очікується дощ з грозою, який до вечора повинен закінчитися. Далі – наслідки зливи у Новій Каховці. Фото мешканців міста.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.