МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ ПЕРЕВИКОНАНО

Про це сказав перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, який на апаратній нараді 4 червня доповів про стан виконання міського бюджету за 5 місяців 2019 року: «Тенденція виконання бюджету збереглася. За 5 місяців до міської скарбнички залучено 132,9 млн грн, що складає 104% до плану. Основні джерела доходів перевиконані – податок на доходи з фізичних осіб, плата за землю і єдиний податок».

На жаль, проблемним залишається акцизний податок, з якого недоотримано 1,3 млн грн.

У контексті зведеного бюджету – надійшло 144,2 млн. грн. У Таврійській міській раді показник виконання склав 143% до плану за рахунок зростання надходжень від сплати за землю і у зв’язку зі збільшенням ставок земельного податку. Заплановані показники не виконано у Райській сільській раді – 83% до плану. Це пояснюється зміною в нормативній грошовій оцінці сільськогосподарської землі.

Хвилювань не викликає забезпечення міста трансфертами. За вказаний період було отримано 61,5 млн. грн.. субвенцій і дотацій з державного бюджету: базова дотація – 4,2 млн. грн., освітня субвенція – 36,4 млн. грн., медична субвенція – 20,6 млн. грн.., субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ – 264 тис. грн. Додатково отримана дотація на фінансування видатків по енергоносіям для ЦМЛ – 1,3 млн. грн. Крім того з обласного бюджету надійшли субвенції у сумі 64,4 млн. грн. Зокрема, на здійснення програм соціального захисту населення, на відшкодування вартості лікарських засобів, на надання допомоги особам з особливими освітніми потребами.

З початку року профінансовані видатки на суму 241,5 млн. грн. У тому числі, видатки на заробітну плату з нарахуваннями – 115,7 млн грн, на енергоносії – 22,3 млн грн, благоустрій міста – 10,5 млн грн, утримання та ремонт доріг – 2,8 млн грн. Кредиторська заборгованість зменшилась майже на 5 млн. грн. з початку цього року і сьогодні становить 7 млн. грн. Складною залишається ситуація із зарплатою у медиків. На даний момент не вистачає 1,3 млн грн для повноцінного фінансування.  «На минулій сесії ми виділили 1 млн грн, щоб скоротити цю заборгованість. Але все рівно сумна тенденція зберігається», – нагадав Леонід Чурсинов. Заборгованість є і по виплаті субсидій для населення – 4,8 млн грн.

За січень-травень 2019 року на спеціальні рахунки міського бюджету надійшло 3,4 млн грн, до бюджету розвитку – 3,2 млн грн. З урахуванням усіх джерел надходжень, у тому числі за рахунок передачі з загального фонду, було заплановано видатків з бюджету розвитку на суму 21,5 млн. грн. Реально витрачено – 13,3 млн. грн., або 62% до плану. «Це говорить про те, що кошти у нас є. Для розпорядників коштів зараз стоїть завдання проаналізувати об’єкти, які потребують вкладень. Головне – дати їм можливість розвитку. Це будівництво, реконструкції, ремонти тощо. Раніше було навпаки: були плани – не вистачало коштів», – деталізує доповідач. Видатки бюджету розвитку також спрямовані на придбання сміттєвозу, автобусів, обладнання для ямкового ремонту, капітальний ремонт ЗОШ №10 та багато іншого. План доходів на червень складає 26,7 млн. грн.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.