ТРИВАЛІ ДОЩІ ЗРУЙНУВАЛИ БАЛКОН

Як повідомили 9 червня, у неділю, працівники Управління з питань НС і ЦЗН, тривалих дощів не витримав… балкон по вул. Дружби, 11 (будинок з «АТБ»). Розташований на п’ятому поверсі п’ятиповерхівки, незасклену балконну конструкцію так розмило зливою, що балконна плита розкололася навпіл і впала на балкон на четвертому поверсі. На щастя, обійшлося без постраждалих.

На виклик терміново виїхали заступник міського голови Віктор Замковий, заступник начальника управління з питань НС і ЦЗН Олексій Проскуровський, директор КП «НК ЖЕУ» Григорій Каневський. «Рятувальники огородили місце руйнування для безпеки мешканців. КП надало вишку для обстеження балкона, зняття зруйнованих плит. Зараз вивчається питання відновлення балконної конструкції»,- повідомив Віктор Замковий.

Прокоментував ситуацію і перший заступник міського голови Леонід Чурсинов: «Балкон не мав покрівлі, був абсолютно відкритий – не засклений. Тривалі дощі зробили свою справу – поступово зруйнували арматуру. Врешті плита не витримала і розкололася. Міська влада та відповідні служби негайно відреагували на ситуацію. Надано технічні засоби для зняття зруйнованих частин балкону. Далі вирішується питання його відновлення. Деталі вже обговорили з головою ОСББ будинку 11 по вул. Дружби  Кочкарьовим».

Викликає тривогу те, що в місті є подібні балкони в старих будинках.  Леонід Чурсинов нагадав: «Правилах експлуатації житлового будинку» передбачають регулярну перевірку власниками стану всіх конструкцій балкону. «Не потрібно чекати, поки балкон обвалиться, – наполягає Леонід Чурсинов. – Власнику варто потурбуватися, щоб балкон був захищений від руйнівних сил природи. В разі необхідності слід заздалегідь викликати спеціалістів для проведення робіт з укріплення та відновлення балкона. Та й під час проведення ремонтів, реконструкцій – не перевантажуйте балкони. Бо міцність конструкцій не безмежна!».

Тим часом спеціалісти вивчають ситуацію на вул. Дружби, 11, знімають пошкоджені конструкції балкона. Вирішується питання щодо його відновлення.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.