ІГОР КОЛИХАЄВ: «НЕМАЄ ЗАВДАНЬ ДРУГОРЯДНИХ»

«Від нас залежить, як виглядатиме місто, в якому ми живемо. І тільки разом ми можемо перетворити його на місце, де хочеться жити і виховувати дітей. Немає завдань другорядних», – така думка засновника благодійного фонду – Ігоря Колихаєва – стала основою Програми «Затишна країна».

Програма запроваджена Фондом ще у 2017 році. Тож не дивно, що у рамках  програми   цього літа була запланована допомога та участь Фонду у благоустрої нашого міста.

У  четвер 6 червня меценат Ігор Колихаєв  вручив  міському голові Володимиру Коваленку  паспорти на обладнання  дитячих ігрових майданчиків. Незабаром  на території Новокаховської міської ради будуть встановлені новенькі дитячи ігрові  комплекси, гойдалки та каруселі. Як зазначив Володимир Коваленко, це подарунок місту від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Де саме будуть встановлені дитячі майданчики – вирішать депутати міської ради. Адже це питання розглядатиметься на найближчому сесійному засіданні. Передбачається, що майданчики отримають Нова Каховка і Таврійськ.

Нові ігрові майданчики стануть доречним подарунком у період літніх канікул, адже здорові та задоволені діти – це майбутнє нашої успішної країни!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.