СЕРЕДНЯ ПЕНСІЯ НОВОКАХОВЧАНИНА – 2 598 ГРН

У травні 2019 року пенсійні виплати здійснювалися своєчасно та в повному обсязі. Про це на апаратній нараді 4 травня повідомила начальник Новокаховського сервісного центру обслуговування громадян Пенсійного фонду України Людмила Метляєва.

З початку поточного року видатки на пенсійне забезпечення склали 263,3 млн. грн. Це, в свою чергу, на 31,2 млн. грн. більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Власними коштами виплата забезпечується на 35%, решта – по перерозподілу з Пенсійного фонду і Держбюджету.

Наразі в місті обліковується 19 696 пенсіонерів, з яких працюючих – 3 820. Понад п’ять з половиною тисяч отримують виплати через відділення «Укрпошти».  Інші ж обслуговуються у банківських установах міста, що дало можливість зекономити 349 тис. грн.. з початку року.

30 новокаховчан, які досягли пенсійного віку, але не мають достатнього стажу, отримуватимуть соціальну допомогу через УПСЗН. «На сьогодні страховий стаж є одним з основних критеріїв, який дає право визначити, чи буде людина отримувати пенсію або соціальну допомогу. З 2028 року необхідний стаж становитиме 35 років», – нагадала пані Людмила.

Як зазначила начальник Центру, середній розмір пенсії по Новій Каховці становить 2 598 грн. Однак залишається 15% пенсіонерів, які отримують пенсію у розмірі прожиткового мінімуму – 1 497 грн. За словами Людмили Метляєвої, спостерігається позитивна тенденція: пенсійні виплати зростають, а відсоток пенсіонерів, які мають мінімальну пенсію – зменшується.

З початку року до пенсійного закладу з різних питань звернулось 12 275 відвідувачів. 259-ти мешканцям міста призначили пенсії вперше, а для 689 чоловік був проведений перерахунок.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.