«СОНЕЧКО» – НА ФЕСТИВАЛІ «КАЗКА-2019»

У травні в м. Дніпро відбувся Міжнародний фестиваль екології і культури «Дніпро-ріка Дружби-2019». В ньому взяли участь понад 20 творчих колективів з різних міст України, розташованих на Дніпрі. Побувала на фестивалі і новокаховська делегація, яку очолила Лариса Житченко.

Вона пригадала, як все починалося: «У 2004 році Світлана Василівна Ліпка – керівник одного дитячих танцювальних колективів Нової Каховки –  працювала у Дніпрі, і  побувала на чудовому театралізованому заході. Згодом розповіла про нього і запропонувала провести такий фестиваль у Новій Каховці. Цю ідею тоді підтримав  Володимир Коваленко – на той час він вже працював в міській раді. В Новій Каховці провели фестиваль «Дніпро-ріка дружби». Це був унікальний захід, в якому взяли участь вихованці всіх шкіл міста. Діти у костюмах казкових героїв пройшли вулицями – від кінотеатру «Юність» до центральної площі перед Палацом культури. Це було неймовірно! Тоді до Нової Каховки прибули гості з Білорусі – танцювальний колектив «Терниця», які виступили у спільному концерті на сцені міського Палацу культури.  І з 2004 року ми беремо участь у цьому казковому дійстві – фестивалі «Дніпро – ріка Дружби», який об’єднує всі міста, розташовані на Дніпрі. На жаль, в цьому році у фестивалі взяли участь лише представники України.

Казковий фестиваль дарує дітям мрію – щоб у реальному житті було побільше казкових моментів, позитивних перетворень, здійснення мрій. І серед них – захист і збереження Дніпра та джерел вздовж цієї могутньої річки. Проводяться суботники, розчищаються джерела, висаджуються дерева».

В цьому році  – 15 років, як Нова Каховка бере участь у фестивалі! Делегація міста  на чолі з головою Громадської ради Ларисою Житченко у травні побувала у Дніпрі і долучилася до фестивальної феєрії. У складі делегації було 17 учасників танцювального колективу «Сонечко» (керівник – Заслужений працівник культури України Алла Мельниченко) та батьки маленьких артистів. Місто допомогло транспортом. Мандрівка подарувала незабутні враження. Виступали на великій сцені  театру.

Щиро вдячні всім, хто допоміг організувати поїздку новокаховської делегації на фестивалі у Дніпрі: міському голові Володимиру Коваленку, міському відділу культури і туризму, ТОВ «Берислав-хлібозавод», міському Палацу культури, батькам, майстерним водіям автобусу «Імпульс».

Художній керівник, Президент фестивалю «Дніпро-ріка Дружби» Тая Зоріна висловила щиру вдячність керівництву міста за надання можливості делегації Нової Каховки долучитися до фестивалю: «В цьому році Святу Казки – 35 років. Вперше воно відбулося у Києві. А 15 років назад до фестивалю долучилося наймолодше місто на Дніпрі – Нова Каховка. Ми досі не змогли повторити такого масштабного і яскравого карнавалу, який відбувся 15 років назад у Новій Каховці», – написала Тая Зоріна. Вона побажала продовження  дружби і надалі – у спільних діях заради творчості, натхнення, світла добра і єдності.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.