«Ми молоді, а значить сильні»

12 червня на міському пляжі відбувся розважально-спортивний захід «Молодіжний квест» до Міжнародного дня молоді. Були тут і змагання, і танці, пісні й літературні репризи. Даний захід вже втретє проводиться відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради за підтримки міського голови Володимира Коваленка.

У змаганнях та урочистостях брали участь команди студентів навчальних закладів міста: команда приладобудівного технікуму, команда політехнічного коледжу, команда агротехнологічного коледжу, команда ВПУ, команда ПТУ №14, а також спеціально запрошений гість – команда із Дрогобича.

Конкурс складався із декількох етапів (станцій): представлення команд, їх девізів та емблем, виконання пісень, спортивної та літературної станцій.

А перед початком святкового дійства декілька напутніх слів сказав міський голова Володимир Коваленко.

«Країна потребує вашого свіжого розуму, реального бажання створювати майбутнє, і величезної любові, якою ви володієте, тому що молодь – це перспектива. І не тільки в Новій Каховці та Дрогобичі, а й у всій нашій країні. Тому велике вам спасибі за той ритм життя, який ви задаєте в нашому місті», – натхненно мовив міський голова.

І разом зі своїм першим заступником – Леонідом Чурсиновим вручив молодим людям прохолодне і таке необхідне у літню спеку морозиво.

Після запеклої і веселої боротьби журі конкурсу у складі Володимира Коваленка, Леоніда Чурсинова та Наталі Таран підбило підсумки і визначило переможців.

А поки журі окреслювало фінальні штрихи, піснею розважила присутніх гостя із Дрогобича, лауреат всеукраїнських конкурсів, Оксана Гавриляк.

Переможцями стали: команда агротехнологічного коледжу «DEMS 16+» у номінації «Найспортивніша молодь», команда ВПУ «Веселкова команда» у номінації «Найвеселіша молодь», команда політехнічного коледжу «Віртуози» у номінації «Найактивніша молодь», команда приладобудівного технікуму «Адреналін» у номінації «Найпозитивніша молодь міста», команда ПТУ №14 «Квест тайм» у номінації «Найбадьоріша молодь», команда з міста Дрогобич «Дрогобичани» у номінації «Найспритніша молодь».

Усі команди отримали призи від організаторів конкурсу: грамоти та волейбольні і футбольні м’ячі.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.