ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ: ОЗДОРОВЛЕННЯ, РОЗВАГИ, ПОДОРОЖІ

Літня пора напрочуд голосиста й дзвінка, наповнена дитячим сміхом, веселощами, пригодами, екскурсіями, іграми…

 

В таку дивовижну пору, з 27 травня по 13 червня 2019 року, у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням за рахунок міського бюджету мали можливість відпочити і зміцнити своє здоров’я 785 дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, дітей з багатодітних сімей, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені, талановитих, обдарованих, дітей працівників АПК та соціальної сфери села.

Також мали можливість отримати послуги відпочинку учні закладів загальної середньої освіти за батьківську плату.

Пришкільні табори відпочинку – це не лише місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями. Відпочинок школярам забезпечували педагогічні працівники, відповідальні за організацію роботи табору, та педагогічні працівники, відповідальні за роботу відпочинкової зміни, керівники гуртків, працівники кухні, технічні працівники.

Невід’ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота. Щоранку проводилася з дітьми весела зарядка. Протягом всієї табірної зміни для зміцнення здоров’я дітей педагоги проводили різноманітні спортивні заходи: ігри з використанням м’яча, скакалки, обручів, естафети. Діти багато часу перебували на свіжому повітрі. Своїм вмінням швидко бігати, виконувати різноманітні незвичні завдання учні довели, що козацькому роду нема переводу.

Для зміцнення здоров’я важливі повноцінне харчування, рух, відпочинок. Вихованцям літнього табору відпочинку було організовано повноцінне дворазове харчування в їдальні школи (вартість дітодня складала 27 грн). У раціон входили свіжі овочі та фрукти, м’ясні, рибні продукти.

Також були створені умови для всебічного творчого розвитку дітей. Діти мали можливість проявити свої здібності і таланти під час різноманітних конкурсів, концертів, вікторин, спортивних свят, змагань, фестивалів, музичних та розважальних програм.

За період роботи таборів були проведені екскурсії до біосферного заповідника «Асканія Нова»; історично-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» у Голопристанському районі; музею ПАТ ДМК «Таврія», музею А. Бахути; картинної галереї м Нова Каховка; парку атракціонів; кінотеатру «Юність»; дендропарку «Казкова діброва» м. Нова Каховка.

Особлива увага приділялась національно-патріотичному вихованню школярів. Це дало змогу ефективно спланувати виховну роботу та провести велику кількість заходів: бесіда з переглядом відеофільму «Таємниця українського віночка», «День вишиванки», бесіди «Україна – держава європейська», конкурси малюнків «Український орнамент», «Малюємо рушничок», літературні композиції «Без калини нема України», перегляд презентації «Козацька слава Запорожжя», квест «Народні ремесла».

Діти з радістю щодня бігли до табору, де їх чекали цікаві ігри, конкурси, справи, свята, вікторини. А їх було багато: квест «Happy English», «В гостях у казки», «Шукачі пригод»; мастер-клас по бісероплетінню; заняття з елементами тренінгу «Так – здоров’ю, ні – залежностям»; гра – змагання «Веселі старти»; спортивне свято «Спорт єднає всіх малят»; фестиваль іграшок (міні–етюди казкових героїв); конкурсна програма «Ми веселі кухарі»; літературно–мистецьке свято «Україна – моя країна»; гра – вікторина з творчим завданням «Кольори веселки»; бесіда–розповідь «Збережемо ліс» зі створенням колективної виставки міні–банерів; відеорепортаж сторінками улюблених казок «Друзі»; фонетична казка «Веселий алфавіт»; презентація роботи «Студія мультиплікації».

На урочистих лінійках в таборах відпочинку, присвячених закінченню табірної зміни, були нагороджені і відзначені найбільш активні учасники табору і переможці спортивних змагань. Кожен день життя табірної зміни допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути спритними і сміливими, дружніми і чесними, добрими і творчими.

Міський відділ освіти

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.