Робота консультативного пункту

Найчудовішим етапом у житті кожної жінки є материнство, це чудовий та природний процес і кожна вагітність – це дарунок від Бога. Вагітна жінка змінюється, з нетерпінням та невеликим острахом очікує дитинку, особистість з унікальними талантами та можливостями. І у майбутніх батьків в цей період очікування виникає багато запитань.

При жіночій консультації центральної міської лікарні м. Нова Каховка діє консультативний пункт, де вагітним жінкам фахівці центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради проводять лекційні заходи.

Мета даних зустрічей – інформування жінок про соціальні послуги, які надає центр відповідно до законодавства, та перші кроки майбутніх матусь після народження дитини, адже після її появи виникає багато клопотів пов’язаних з оформленням документів у різних інстанціях.

30 травня 2019 року до консультативного центру завітала директор центру Корсакова Наталія Вікторівна. Під час заходу присутнім роз’яснено про законодавчі аспекти оформлення свідоцтва на дитину, реєстрації за місцем проживання, оголошено перелік документів для оформлення державної соціальної допомоги при народженні дитини, отримання «пакунку малюка». Також надано роз’яснення щодо можливості у подальшому скористатися за потреби послугою «муніципальна няня».

Закінчилась зустріч привітанням майбутніх матусь з пройдешніми святами Дня сім’ї та Дня матері, директор центру побажала жінкам міцного здоров’я, добрих емоцій, миру в сім’ї, яскравих надій та відсутності будь-яких негативних факторів у житті.

Директор міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді                                                                        Н. В. Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.