ТРАНСПОРТНА МОБІЛЬНІСТЬ: ДОСВІД МИРГОРОДА

Спеціалісти відділу галузей економіки виконавчого комітету брали участь у тренінгу на тему «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об’єднаних територіальних громадах», який проходив  6 червня на базі Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

В якості спікерів на зазначений захід було запрошено Віктора Загребу, громадського активіста та менеджера проектів ГО «Vision Zero для України», та Тетяну Усик, начальника відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради.

Під час тренінгу представники ОТГ вивчали досвід Миргорода у сфері транспортної мобільності, більш детально ознайомились з успішними практиками та прикладами розробки документів у сфері сталої мобільності на місцевому рівні, а також мали можливість виконати практичну вправу щодо розроблення місцевих планів (програм, стратегій) розвитку транспорту та інфраструктури.

Даний тренінг дав можливість учасникам поспілкуватися з доповідачами, обмінятися досвідом, та став корисним здобутком у покращення місцевої мобільності та транспортних послуг.

 Заступник міського голови                                      О.А.Тарабака

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.