МАЙСТЕР-КЛАС: ПОДАРУНОК ДЛЯ ТАТА

Минулого тижня до центральної міської бібліотеки завітали вихованці табору ЗОШ №10 та ITschoolNK.

Бібліотекар Євгенія Ісакова розповіла, що відтепер в Україні запроваджено три свята, які присвячені родині, та відзначаються на державному рівні. Які ж це свята?

ДЕНЬ МАТЕРІ. Його в Україні відзначають у другу неділю травня, в 2019 році це було 12 травня. Водночас, низка країн відзначає це свято у день весняного рівнодення – 21 березня. В Україні святкування Дня матері встановлено Указом Президента України від 10 травня 1999 року.

У США та Австралії, наприклад, існує традиція носити в цей день на одязі квітку гвоздики. Причому колір має значення! Кольорова гвоздика говорить про те, що мати у цієї людини жива, а білі квіти приколюють до одягу в пам’ять про померлих матерів.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї. В Україні, та і в багатьох інших країнах, відзначається 15 травня. В нашій державі день сім’ї було введено відповідним Указом Президента України 30 грудня 2011 року.

ДЕНЬ БАТЬКА. В Україні традиційно святкують у третю неділю червня, як у більшості країн світу. У 2019 році цей день припав на 16 червня.

Саме до привітань своїх татусів готувалися діти у центральній міській бібліотеці. Бібліотекар допомогла їм зробити власними руками вітальні листівки. Діти виявилися дуже креативними. Кожен додав до свого вітання щось оригінальне.

В.о. начальника відділу                                                                                              Я. Є. Малига

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.