НЕ ХОДІТЬ СТЕЖКАМИ ЗЛОЧИНУ!

20 червня фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради спільно з працівниками Новокаховського МВ філії ДУ «Центр пробації» провели робочу нараду і проаналізували роботу по запобіганню злочинності серед дітей та молоді.

Один із напрямків – забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та неповнолітніх, які перебувають в установі виконання покарання. Обговорили нагальні питання порядку взаємодії. Учасники зустрічі приділили пильну увагу особливостям організації соціального патронажу, здійсненню соціального супроводу та наданню соціальних послуг.

Наприкінці засідання підвели підсумки спільної роботи за перше півріччя, проаналізували ефективність співпраці та намітили подальший алгоритм соціальної роботи з особами даної категорії. Робота установ спрямована передусім на зменшення ризику скоєння повторних злочинів неповнолітніми та особами юнацького віку, аби в подальшому вони не опинилися за гратами.

Директор                                                                                        Н.В.Корсакова 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.