ДНІПРЯНСЬКА ГРОМАДА: У ЧЕРВНІ – ПРОЕКТИ РІШЕНЬ, РЕЙДИ І ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ

Відділ з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу продовжує свою роботу. В червні  проведено рейди з благоустрою  населених пунктів Дніпрянського старостинського округу, в результаті яких було виписано 95 попереджень.

Для розгляду на сесії Новокаховської міської ради підготовлено 12 проектів рішень зі земельних питань та 3 проекти рішення, що стосується інфраструктури Дніпрянського старостинського округу.
Проведено 2 спільні рейди до сімей зі складними життєвими обставинами спільно із представниками Дніпрянської ЗОШ, спеціалістом зі служби у справах дітей та Новокаховським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; відвідано 11 родин, які опинилися в складних життєвих обставинах.
На території Дніпрянського старостинського округу здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 15 осіб.
В червні було вчинено 15 нотаріальних дій, з них посвідчено 14 довіреностей та 1 заповіт. Укладено 6 договорів щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів Дніпрянського старостинського округу.
Видано 200 довідок про склад сім’ї та 50 актів старости, зареєстровано 147 звернень громадян, видано 27 довідок про наявність земельних ділянок.
Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць заключено 60 угод.
Щомісяця проводяться виїзні прийоми громадян в населених пунктах сіл Корсунка, Нові Лагері, Піщане.

Офіційна інтернет-сторінка

Дніпрянського старостинського округу

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.