ЗЕМЛЮ ДЛЯ «Н2О-НОВА КАХОВКА» ВИДІЛЕНО. НАСТУПНИЙ КРОК – БУДІВНИЦТВО

Рішенням сесії Новокаховської міської ради затверджено проект землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування КП «Акваспорт».

Як повідомила начальник відділу земельних відносин і комунальної власності Таміла Ковальчук, на сьогодні документація оформлена і пройшла експертизу. Земельна ділянка зареєстрована в державному земельному кадастрі і відповідно може бути передана в постійне користування для будівництва відповідного об’єкта.

Перед постановкою питання на голосування секретар міської ради Олександр Лук’яненко прокоментував: «Начебто невеличкий проект рішення, але за цією подією, за цим рішенням, яке ми зараз будемо приймати – колосальна робота десятків людей впродовж більш, ніж півтора роки. Це робота проектних організацій, вишукувальні роботи для ділянки, висновки екологічної інспекції, Держгеокадастру, незалежних експертів, Обленерго – всіх служб, які погоджували даний проект. Ми отримали остаточний експертний висновок Держгеокадастру України, що даний проект землеустрою повністю, на 100% відповідає діючому законодавству України, з урахуванням всіх тих позицій, які на сьогодні існують в генеральному плані нашого міста.

Сьогоднішнім рішенням ми остаточно поставимо крапку у псевдодискусіях з боку законного або незаконного виділення землі. Тому що на сьогоднішній день всім все зрозуміло: фахівці найвищого класу в Україні дали позитивні висновки щодо даного проекту землеустрою. Дана земельна ділянка виділена в натурі і вже зареєстрована в реєстрах землекористування в Україні. І сьогодні ми передаємо цю земельну ділянку КП «Акваспорт». Ті, хто казав, що 14 га не потрібно – потрібно 0,4 га – я хочу сказати, що тільки площа забудови цього комплексу по проекту більше 1 га. Я не кажу вже про всі вимоги, які існують сьогодні в Україні з приводу таких масштабних об’єктів і будівництв. Це все по нормам зроблено.

І ще одне. Буквально позавчора проектна організація, яка займається проектом, повідомила, що їм буде потрібно максимум 2 тижні, щоб проект Центру Олімпійських видів спорту «Н2О – Нова Каховка» презентувати нашій громаді як готовий проект для реалізації початку будівництва. Тому сьогодні це рішення архіважливе, можна сказати – історичне з приводу реалізації цього проекту».

 

 

 

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.