ЗІГРІЛИ …БІБЛІОТЕКУ

В цьому році з міського бюджету було виділено кошти на облаштування опалення у приміщенні Центральної міської бібліотеки №2 по пр. Перемоги. Роботи виконав підприємець Олександр Передерій. І нарешті очікуване тепло зігріє взимку працівників та відвідувачів закладу. Таку гарну новину повідомила начальник відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Наталя Зарудна.

«Ми йому дуже вдячні, – сказала вона, говорячи про старанного підприємця. –  Швидко і якісно виконали всі роботи. Враховуючи потреби колективу, на необхідності їх проведення наполягало керівництво міста, рішення підтримали депутати міської ради. А підприємець Олександр Передерій обрав чудовий  варіант: встановлено 5 сучасних кондиціонерів, які взимку дають тепло. Опалення зробили у лютому – і два місяці поспіль бібліотека мала можливість працювати в теплому приміщенні. А влітку ті ж самі кондиціонери можна переключити на охолодження. Крім того, вистачило коштів і на утеплення зовнішньої стіни бібліотеки одразу біля входу. Раніше тут були суцільні вікна, які продувалися, час від часу їх трощили хулігани» – розповіла Наталя Зарудна.

«Кондиціонери встановлені у дитячій читальній залі та абонементі, кабінеті завідуючої, читальній залі та абонементі для дорослих» – повідомляє завідуюча центральної міської бібліотеки №2 Вікторія Гуменна. Вона подякувала всім, хто причетний до цієї події. Залишається порадіти за колектив бібліотеки і читачів, які відкриватимуть світ книги у комфортних умовах – і взимку, і влітку.

Спілкувався Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.