КВАРТЕТ Tenors BEL’CANTO У НОВІЙ КАХОВЦІ (ВІДЕО).

Після урочистих хвилин концертна програма до Дня Конституції України 28 червня продовжилася виступом талановитого, яскравого колективу – Володимир Коваленко запросив на сцену своїх давніх друзів. Кілька років тому вони вже побували у Новій Каховці і надзвичайно вразили новокаховчан своїм співом.

Всесвітньо відомий український квартет Tenors BELCANTO  у складі чотирьох надзвичайно харизматичних і талановитих співаків – це Василь Понайда, Роман Трохимчук, Тарас Глова, Роман Антонюк.

Про них кажуть – «цей динамічний квартет об’єднує сильні та керовані голоси з усього професійного спектру». Цього разу вони знову завітали до Нової Каховки на запрошення Володимира Коваленка. Глядачі були у захваті від  унікального співу  надзвичайного чоловічого колективу і почули відомі арії з опер «Фігаро», «Ріголетто», «Паріс та Єлена», поринули у дивовижний світ класичної музики, а потім отримали насолоду від не менш ніжних і хвилюючих, найкращих українських пісень «Місяць на небі», «Ой ти, дівчино», «Я піду в далекі гори».

Сюрпризом як для слухачів, так і для міського голови було запрошення його на сцену для спільного виконання української пісні «Два кольори». Цього разу красою голосу були вражені самі зіркові гості – Володимир Іванович виконав пісню особливо емоційно.

«Господь створив чоловіка. І коли побачив, що йому сумно – …приспав його. Взяв ребро з-під серця – і створив йому пару. І то була вершина його творіння! І коли чоловік прокинувся і побачив перед собою цю красу – він нічого не зміг із собою вдіяти. Лиш…заспівав!», – такою історією потішив глядачів один з учасників гурту Роман Антонюк. І цими глибокими почуттями був сповнений увесь концерт – мелодіями любові, ніжності, щастя! Вони наповнили залу гармонією, сонячним світлом і радістю. І в цей святковий день вкотре підтвердили – основою життя, його силою і майбутнім є кохання, вірне і взаємне, безмежне і непідвладне ні часу, ні випробуванням. Це почуття дає сили кожному мріяти, здійснювати професійні успіхи, долати перешкоди, втілювати в життя неймовірні проекти, робити щасливими тих, хто поряд.

Святковий концерт, нажаль, завершився. Але глядачі ще довго не відпускали зіркових гостей. Як винагороду – почули ще одну відому пісню Тараса Петриненка «Україна», яка давно стала неофіційним гімном нашої держави. Разом співали. А потім у вестибюлі робили фото на пам’ять. Прихильники гурту змогли придбати диски із записами пісень Tenors BEL’CANTO  та отримати автографи співаків.

Щира подяка всім організаторам заходу, особисто міському голові Володимиру Коваленку – за надану унікальну можливість поринути у безмежну розкіш класичної опери і популярної сучасної музики. Безмежна вдячність квартету Tenors BEL’CANTO –  новокаховчани вражені вашим талантом і будуть раді побачити вас знову!

                                                                                         Вікторія РАЄВСЬКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.