«РУШНИК ХЕРСОНЩИНИ»

26 червня на подвір’ї «Херсонської Світлиці» (проспект Ушакова, 16) відбулося свято народних талантів – «МИСТЕЦЬКА ТОЛОКА»! До 75-ї річниці Херсонського обласного Центру народної творчості (ОЦНТ) тут пройшов різнобарвний ярмарок майстрів, привітальна концертна програма, виставка «Народне мистецтво Херсонщини», майстер-класи з народних ремесел та презентація арт-об’єкту «Рушник Херсонщини», який зроблений вишивальницями з усіх районів області.

Нова Каховка також долучилася до цього заходу та представила свій арт-об’єкт – рушник. Вишивальниці Нової Каховки Раїса Авдєєва, Лідія Саєнко, Валентина Камишна та Олена Михайленко з душею, сповненою любові до рідного міста, розшили хрестиками полотно рушника Новокаховської громади. Протягом двох місяців рушник переходив з рук в руки, попередньо було обрано орнамент. Зупинилися на класиці херсонської вишивки – чорне та червоне, і звичайно – наш рідний виноград.

На презентацію арт-об’єкта «Рушник Херсонщини» від Нової Каховки було запрошено начальника відділу культури і туризму Наталію Зарудну та директора Палацу культури, Заслуженого працівника культури України Анатолія Лазарєва. Вони привітали своїх колег Херсонського обласного Центру народної творчості з ювілеєм, а також презентували рушник Новокаховської громади, який знаходиться на обласній виставці на території етно-культурного комплексу «Херсонська Світлиця» ОЦНТ.

Свято пройшло в кращих традиціях української родини! А незабаром в Херсоні відбудеться урочисте злиття вишитих рушників усіх районів та об’єднаних громад Херсонщини в єдине символічне полотно.

Начальник відділу                                                                Н.С. Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.