ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПІДТРИМАВ ЩЕ ОДИН ПРОЕКТ МІСТА

На спільному засіданні комісій перед проведенням чергової сесії Новокаховської міської ради депутати  розглянули важливі бюджетні питання. Терміновість розгляду викликана тим, що напередодні надійшла інформація від Фонду регіонального розвитку – проект Нової Каховки потрапив до переліку проектів, які Фонд готовий фінансувати! Це достатньо велика сума – близько 13 млн. грн.. Умови будь-якої програми Державного фонду регіонального розвитку – зацікавленість громади, наявність проекту і співфінансування.

Під час спільного засідання комісій начальник відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран повідомила: «На підставі діючого законодавства України Нова  Каховка має бажання взяти участь в конкурсному відборі щодо проектних робіт і виконання капітального ремонту синтетичного покриття футбольного поля «Енергія». Розроблена проектна документація, проведена експертна оцінка, направлені документи до відповідних державних установ. Загальний кошторис вартості цього проекту – 14 млн. 139 тис 900 грн. З Державного бюджету планується сума 12 млн. 431 тис 365 грн. З міського бюджету спів фінансування – 1 млн. 712 тис 535 грн. Відповідно до цих сум вносяться зміни до двох діючих міських Програм – Програми фінансової підтримки комунальних спортивних споруд міста КП «Спорт для всіх» і до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту».

Начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва уточнила: сума співфінансування в розмірі 1 млн. 712 тис. 535 грн. буде внесена за рахунок збільшення надходжень від податку на доходи з фізичних осіб – 1 млн. 212 тис. 535 грн., і за рахунок внесення перерозподілу коштів до бюджету розвитку.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.