7 липня святкує ювілейну дату свого народження досвідчений лікар, мудра і лагідна жінка ОЛЕНА ЮРІЇВНА ВАСИЛЕНКО

У 1980 році вона з «відзнакою» закінчила Тернопільський Державний медичний інститут (нині медична академія ім.. І. Горбачевського), за спеціальністю «терапія» пройшла інтернатуру на базі Херсонської обласної клінічної лікарні, і з 1 серпня 1981 року до теперішнього часу працює в КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка».

Пройшла шлях від ординатора кардіологічного відділення, дільничного терапевта, завідуючої терапевтичним відділенням – до заступника головного лікаря з медичної частини. Щоденні лікарські турботи розділяли з чоловіком Олегом Миколайовичем, який віддав роботі в лікарні 35 років життя і працював лікарем «Швидкої допомоги». Виховали двох дітей – лікарську династію продовжила донька Інна, син Євген став юристом.

Олена Юріївна активна і в громадському житті – з 2002 по 2006 роки була депутатом Новокаховської міської ради 24 скликання.

З нагоди ювілею шановну ОЛЕНУ ЮРІЇВНУ ВАСИЛЕНКО вітають міський голова Володимир Коваленко, Новокаховська міська рада, великий колектив медичних працівників Нової Каховки.

Посміхніться, тужити не варто.
Ювілей – день святковий і світлий.
Це для Вас –  і ці тости, і жарти,
І троянди найкращі розквітли.
Днів щасливих ще буде без ліку,
Тож сприймайте все просто і легко.
Ювілей – це лиш полудень віку,
А до вечора – так ще далеко!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.