Теплі слова для вартових порядку

4 липня у актовому залі Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області з Днем Національної поліції України усіх поліцейських вітали начальник відділу – Олександр Рогожин, а також поважні гості: перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та керуючий справами виконкому Василь Акуленко.

Олександр Рогожин привітав усіх своїх підлеглих зі святом, подякував міській владі за допомогу, яку вона систематично надає відділу поліції та побажав офіцерам рухатися вперед і не відступати назад.

Після вітальних слів та побажань успіхів у нелегкій праці Леонід Чурсинов зазначив, що відділ поліції Нової Каховки дуже важливий для міста так як встановлює та підтримує порядок, безпечні умови життя для всієї громади, проводить роз’яснювальну та навчально-виховну роботу серед жителів та стимулює їх до виконання законів.

Насамкінець, не обійшлося і без нагородження кращих працівників відділу. Дарунки отримали: майор поліції Дяденко Олексій (слідчий слідчого відділу), старший лейтенант поліції Бурдюг Марина (інспектор з ювенальної превенції сектора превенції), старший лейтенант поліції Грек Дмитро, старший лейтенант поліції Бондаренко Андрій.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.