У Львові вперше відкриється ІТ-школа

У Львові з 1 вересня 2019 року відкриється перша ІТ-школа для учнів 5-11 класів, де крім обов’язкових дисциплін, яким навчають у звичайних школах учні опановуватимуть програмування, вебдизайн та інші технічні професії.

 

У Львові з’явиться перша ІТ-школа Львова для учнів 5-11 класів. Заклад буде відрізнятися від інших загальноосвітніх шкіл, насамперед, своїми підходами до навчання, впровадженням міжнародного досвіду, акцентом на ІТ-предмети та іноземні мови. Школярі вивчатимуть всі предмети, передбачені Міністерством освіти як обов’язкові, а також спеціалізовані ІТ-дисципліни. Школа вже отримала відповідну ліцензію“, – говориться у повідомленні пресслужби Львівської міської ради.

У школі учні вивчатимуть дві іноземні мови (обов’язкова англійська та іспанська або нiмецька — на вибiр) та ІТ-дисципліни (програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків). Школярі матимуть електронні щоденники та планшети замість підручників. Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі. Кількість учнів у класах до 16 чоловік, працюватимуть також секції, клуби та спільноти для розвитку.

Джерело: «Укрінформ»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.