А ТИТУЛ «КУПАЛЬСЬКА РУСАЛОНЬКА» – У КРАСУНІ З КОРСУНКИ

6 та 7 липня у місті Гола Пристань, що в Херсонській області, відбувся ХVII Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості “Купальські зорі”, в якому взяли активну участь колективи Новокаховського Палацу культури – і  виступили успішно!

Народний жіночий вокальний ансамбль «Чисті ключі» отримав диплом за I місце, та Зразковий ансамбль танцю «Сонечко» – за II місце  (керівники – Заслужені працівники культури України Стефанія Олійник та  Алла Мельниченко).

Колективи продемонстрували яскраві вокальні та хореографічні номери та порадували глядачів своєю майстерністю.

Крім того, у фестивалі взяли участь новокаховські майстрині та красуні-новокаховчанки.

В рамках фестивалю пройшов конкурс краси «Купальська красуня 2019». З 14 конкурсанток 11 були з Голої Пристані. Тому, як і кожного року, перемогла дівчина з Гопри. Однак нагородою відзначили і мешканку Корсунки – чарівну Вікторію Шумлянську, яка заслужено  отримала титул «Купальська русалонька».

«Щирі вітання і найкращі побажання переможцям Всеукраїнського фестивалю “Купальські зорі” – народному самодіяльному ансамблю “Чисті ключі” Новокаховського Палацу культури (керівник Заслужений працівник культури України СТЕФАНІЯ ОЛІЙНИК). Співачки привезли нагороду Фестивалю – Диплом переможців 1-го ступеню і статуетку Фестивалю – “Золотий мікрофон”. А танцюристи дитячого хореографічного ансамблю “Сонечко” (керівник Заслужений працівник культури України АЛЛА МЕЛЬНИЧЕНКО) вибороли Диплом переможців Фестивалю 2-го ступеню. Боротьба була “запеклою”, адже учасників культурного фронту було з різних областей України: Миколаївщина, Рівнинщина, Хмельниччина, майже всі райони Херсонщини. Гостями фестивалю “Купальські зорі”,який відбувся в місті Гола Пристань, були представники Польщі, Угорщини та інших країн», – з радістю коментують цю подію в соцмережах новокаховчани – глядачі.

Міський відділ культури і туризму

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.