З ПРОХАННЯМ ПРО ДОПОМОГУ

«Тільки на Вас вся надія», – такі слова ми чули кілька разів під час особистого прийому громадян, який міський голова Володимир Коваленко проводить щомісяця у другий понеділок. Цього разу прийом відбувся 8 липня.  Найбільша кількість звернень громадян, які і в попередні місяці, стосувалася  надання матеріальної допомоги – таких звернень було 9. Загалом цього разу до керівника міста звернулося 28 новокаховчан.

Серед найбільш актуальних звернень також – житлові проблеми: прохання про надання кімнат у гуртожитках або додаткових кімнат для розширення житлової площі. З такими проблемами звернулися 7 мешканців міста.

Як повідомила спеціаліст відділу по роботі зі зверненнями громадян Анжела Бабенко, двоє мешканців розповіли про проблему, пов’язану з медичною галуззю, було звернення і щодо влаштування дитини до школи. Новокаховчани також зверталися з приводу проблем працевлаштування, комунальних негараздів. З кожного питання були надані вичерпні відповіді, міський голова дав відповідні доручення своїм заступникам і керівникам відповідних установ та організацій.

Нагадаємо, що особистий прийом громадян міський голова Володимир Коваленко проводить щомісяця, у другий понеділок з 13.00 у кабінеті №103 в будівлі виконкому Новокаховської міської ради.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.