МАЙБУТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ.

Обов’язково завчасно перевірте Вашу трудову книжку щодо правильності її заповнення.

Усі записи про періоди роботи в трудову книжку повинні бути внесені на підставі наказу або розпорядження із зазначенням їх номера та дати видання.

Записи про звільнення мають бути завірені підписом відповідальної особи та печаткою. Назва установи, підприємства чи організації на відбитку печатки повинна бути чіткою і читабельною. Найменування організації, яка прийняла на роботу, повинна відповідати найменуванню організації, вказаному при звільненні. Якщо не відповідає – слід перевірити наявність відміток про перейменування чи реорганізацію підприємства. Виправлення, які мають місце у трудовій книжці, повинні бути завірені печаткою. У разі зміни прізвища має бути зазначена підстава зміни прізвища.

У випадку виявлення неточних чи некоректних записів у трудовій книжці необхідно звернутись до роботодавця чи його правонаступника, а у разі ліквідації установи, підприємства чи організації — до архівної установи з проханням надати довідку, яка підтвердить періоди роботи.

З метою скорочення термінів призначення пенсії рекомендуємо завчасно звернутись до управління Пенсійного фонду для попередньої оцінки наявних документів про стаж.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.